Kód: 508

Kostarika Santa Fe

310 Kč
Skladem

výběrová káva pražená v pražské pražírně RESPEKT COFFE

Kategorie: kafe
Farmář - Ivan Solis
Producent - Santa Fe
Region - Tarrazu
Země - Kostarika
Nadmořská výška 1500-1900
Zpracování - Honey
 

Příběh úspěchu farmáře Ivana Solise je postaven na základech kávové kultury regionu Tarrazu. Dnes je něco jako kávový magnát v prestižním mikroregionu Santa Maria de Dota, zdá se že všechno ví o farmách a lidech sestávající jeho malé milované město. Přesto, Ivan musel bojovat o svou pozici a zasloužit si ji, neboť pochází z velmi skromných začátků. Jeho tvrdá pracovní morálka, vášeň, zkušenost a vize ho a jeho manželku a 3 děti dovedla k vytvoření promývací stanice Santa Fe.

Ivan již druhým rokem zpracovává svou vlastní sklizeň. Má svůj vlastní malý zpracovatelský závod v blízkosti farmy, který dokonce nabízí zpracování ostatním farmářům aby pomohl připravit kávu k exportu. Zde se káva vyloupne z pergamenu, roztřídí se podle hustoty, velikosti a odstraní se defekty elektronickým barevným čidlem. Káva se naplní do pytlů a vyšle se k vám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení